Remont boi
fot. Edyta Filipek-Bajor 2 LIPCA, GODZ. 8:00SOBOTA Na sobotę 2 lipca, w ramach prac bosmańskich, zaplanowano roboty przy bojach, które wymagają przeglądu, naprawy, dociążenia, przestawienia i ponumerowania. Przy tej okazji możliwe będzie odrobienie zaległych godzin bosmańskich. Wobec tego, iż część członków nie odrobiła jeszcze godzin z zeszłego roku, można tę okazję potraktować jako sposobność do uzupełnienia tych brakujących. Dla członków, którzy odrobili już obowiązkowe godziny – przewidziane… Dowiedz się więcej »Remont boi



